Конвертувати діна міліметр у сантиметр
Будь ласка, введіть значення нижче, щоб конвертувати діна міліметр [dyn*mm] в одиницю сантиметр [centimeter]
діна міліметр
Визначення: діна міліметр — одиниця вимірювання в категорії «Крутний момент». Для перетворення 1 діна міліметр дорівнює 1.0e-8 ньютон метр.
сантиметр
Визначення: сантиметр — одиниця вимірювання в категорії «Крутний момент». Для перетворення 1 сантиметр дорівнює 0.0980665 ньютон метр.
Таблиця конвертації від діна міліметр до сантиметр
| діна міліметр [dyn*mm] | сантиметр [centimeter] |
|---|---|
| 0.01 діна міліметр | 0.000000 сантиметр |
| 0.10 діна міліметр | 0.000000 сантиметр |
| 1 діна міліметр | 0.000000 сантиметр |
| 2 діна міліметр | 0.000000 сантиметр |
| 3 діна міліметр | 0.000000 сантиметр |
| 5 діна міліметр | 0.000001 сантиметр |
| 10 діна міліметр | 0.000001 сантиметр |
| 20 діна міліметр | 0.000002 сантиметр |
| 50 діна міліметр | 0.000005 сантиметр |
| 100 діна міліметр | 0.000010 сантиметр |
| 1000 діна міліметр | 0.000102 сантиметр |
Як конвертувати діна міліметр у сантиметр
1 діна міліметр = 0.000000 сантиметр
1 сантиметр = 9806650 діна міліметр
Приклад
Конвертувати 15 діна міліметр у сантиметр:
15 діна міліметр = 15 × 0.000000 сантиметр = 0.000002 сантиметр