Конвертувати діна міліметр у унція-сила дюйм
Будь ласка, введіть значення нижче, щоб конвертувати діна міліметр [dyn*mm] в одиницю унція-сила дюйм [ozf*in]
діна міліметр
Визначення: діна міліметр — одиниця вимірювання в категорії «Крутний момент». Для перетворення 1 діна міліметр дорівнює 1.0e-8 ньютон метр.
унція-сила дюйм
Визначення: унція-сила дюйм — одиниця вимірювання в категорії «Крутний момент». Для перетворення 1 унція-сила дюйм дорівнює 0.007061552 ньютон метр.
Таблиця конвертації від діна міліметр до унція-сила дюйм
| діна міліметр [dyn*mm] | унція-сила дюйм [ozf*in] |
|---|---|
| 0.01 діна міліметр | 0.000000 унція-сила дюйм |
| 0.10 діна міліметр | 0.000000 унція-сила дюйм |
| 1 діна міліметр | 0.000001 унція-сила дюйм |
| 2 діна міліметр | 0.000003 унція-сила дюйм |
| 3 діна міліметр | 0.000004 унція-сила дюйм |
| 5 діна міліметр | 0.000007 унція-сила дюйм |
| 10 діна міліметр | 0.000014 унція-сила дюйм |
| 20 діна міліметр | 0.000028 унція-сила дюйм |
| 50 діна міліметр | 0.000071 унція-сила дюйм |
| 100 діна міліметр | 0.000142 унція-сила дюйм |
| 1000 діна міліметр | 0.001416 унція-сила дюйм |
Як конвертувати діна міліметр у унція-сила дюйм
1 діна міліметр = 0.000001 унція-сила дюйм
1 унція-сила дюйм = 706155 діна міліметр
Приклад
Конвертувати 15 діна міліметр у унція-сила дюйм:
15 діна міліметр = 15 × 0.000001 унція-сила дюйм = 0.000021 унція-сила дюйм