Konwertuj z dekagram/sekunda na tona (metryczna)/sekunda
Podaj wartości poniżej, aby przekonwertować dekagram/sekunda [dag/s] na jednostkę tona (metryczna)/sekunda [t/s]
dekagram/sekunda
Definicja: dekagram/sekunda jest jednostką miary w kategorii Przepływ - masa. Do celów przeliczeń 1 dekagram/sekunda odpowiada 0.01 kilogram/sekunda.
tona (metryczna)/sekunda
Definicja: tona (metryczna)/sekunda jest jednostką miary w kategorii Przepływ - masa. Do celów przeliczeń 1 tona (metryczna)/sekunda odpowiada 1000 kilogram/sekunda.
Tabela konwersji z dekagram/sekunda na tona (metryczna)/sekunda
| dekagram/sekunda [dag/s] | tona (metryczna)/sekunda [t/s] |
|---|---|
| 0.01 dekagram/sekunda | 0.000000 tona (metryczna)/sekunda |
| 0.10 dekagram/sekunda | 0.000001 tona (metryczna)/sekunda |
| 1 dekagram/sekunda | 0.000010 tona (metryczna)/sekunda |
| 2 dekagram/sekunda | 0.000020 tona (metryczna)/sekunda |
| 3 dekagram/sekunda | 0.000030 tona (metryczna)/sekunda |
| 5 dekagram/sekunda | 0.000050 tona (metryczna)/sekunda |
| 10 dekagram/sekunda | 0.000100 tona (metryczna)/sekunda |
| 20 dekagram/sekunda | 0.000200 tona (metryczna)/sekunda |
| 50 dekagram/sekunda | 0.000500 tona (metryczna)/sekunda |
| 100 dekagram/sekunda | 0.001000 tona (metryczna)/sekunda |
| 1000 dekagram/sekunda | 0.0100 tona (metryczna)/sekunda |
Jak konwertować z dekagram/sekunda na tona (metryczna)/sekunda
1 dekagram/sekunda = 0.000010 tona (metryczna)/sekunda
1 tona (metryczna)/sekunda = 100000 dekagram/sekunda
Przykład
Konwertuj z 15 dekagram/sekunda na tona (metryczna)/sekunda:
15 dekagram/sekunda = 15 × 0.000010 tona (metryczna)/sekunda = 0.000150 tona (metryczna)/sekunda