Конвертувати кілокалорія (ІТ) у еквівалент мазуту @барель (США)

Будь ласка, введіть значення нижче, щоб конвертувати кілокалорія (ІТ) [kcal (IT)] в одиницю еквівалент мазуту @барель (США) [(US)]
кілокалорія (ІТ) [kcal (IT)]
еквівалент мазуту @барель (США) [(US)]

кілокалорія (ІТ)

Визначення: кілокалорія (ІТ) — одиниця вимірювання в категорії «Енергія». Для перетворення 1 кілокалорія (ІТ) дорівнює 4186.8 джоуль.

еквівалент мазуту @барель (США)

Визначення: еквівалент мазуту @барель (США) — одиниця вимірювання в категорії «Енергія». Для перетворення 1 еквівалент мазуту @барель (США) дорівнює 6383087908.3509 джоуль.

Таблиця конвертації від кілокалорія (ІТ) до еквівалент мазуту @барель (США)

кілокалорія (ІТ) [kcal (IT)] еквівалент мазуту @барель (США) [(US)]
0.01 кілокалорія (ІТ) 0.000000 еквівалент мазуту @барель (США)
0.10 кілокалорія (ІТ) 0.000000 еквівалент мазуту @барель (США)
1 кілокалорія (ІТ) 0.000001 еквівалент мазуту @барель (США)
2 кілокалорія (ІТ) 0.000001 еквівалент мазуту @барель (США)
3 кілокалорія (ІТ) 0.000002 еквівалент мазуту @барель (США)
5 кілокалорія (ІТ) 0.000003 еквівалент мазуту @барель (США)
10 кілокалорія (ІТ) 0.000007 еквівалент мазуту @барель (США)
20 кілокалорія (ІТ) 0.000013 еквівалент мазуту @барель (США)
50 кілокалорія (ІТ) 0.000033 еквівалент мазуту @барель (США)
100 кілокалорія (ІТ) 0.000066 еквівалент мазуту @барель (США)
1000 кілокалорія (ІТ) 0.000656 еквівалент мазуту @барель (США)

Як конвертувати кілокалорія (ІТ) у еквівалент мазуту @барель (США)

1 кілокалорія (ІТ) = 0.000001 еквівалент мазуту @барель (США)

1 еквівалент мазуту @барель (США) = 1524574 кілокалорія (ІТ)

Приклад

Конвертувати 15 кілокалорія (ІТ) у еквівалент мазуту @барель (США):
15 кілокалорія (ІТ) = 15 × 0.000001 еквівалент мазуту @барель (США) = 0.000010 еквівалент мазуту @барель (США)

Конвертувати кілокалорія (ІТ) в інші одиниці Енергія

Logo Copyright @ 2026 - Cloudsphere Innovation Limited. All rights reserved.