ons/kübik fit'dan ons/galon (ABD)'ya Dönüştür
ons/kübik fit [oz/ft^3]'i ons/galon (ABD) [ounce/gallon (US)] birimine dönüştürmek için lütfen aşağıya değer girin
ons/kübik fit
Tanım: ons/kübik fit, Yoğunluk kategorisinde kullanılan bir ölçü birimidir. Dönüşüm amacıyla 1 ons/kübik fit, 1.0011539609 kilogram/kübik metre değerine eşittir.
ons/galon (ABD)
Tanım: ons/galon (ABD), Yoğunluk kategorisinde kullanılan bir ölçü birimidir. Dönüşüm amacıyla 1 ons/galon (ABD), 7.4891517073 kilogram/kübik metre değerine eşittir.
ons/kübik fit'dan ons/galon (ABD)'ya Dönüşüm Tablosu
| ons/kübik fit [oz/ft^3] | ons/galon (ABD) [ounce/gallon (US)] |
|---|---|
| 0.01 ons/kübik fit | 0.001337 ons/galon (ABD) |
| 0.10 ons/kübik fit | 0.0134 ons/galon (ABD) |
| 1 ons/kübik fit | 0.1337 ons/galon (ABD) |
| 2 ons/kübik fit | 0.2674 ons/galon (ABD) |
| 3 ons/kübik fit | 0.4010 ons/galon (ABD) |
| 5 ons/kübik fit | 0.6684 ons/galon (ABD) |
| 10 ons/kübik fit | 1.34 ons/galon (ABD) |
| 20 ons/kübik fit | 2.67 ons/galon (ABD) |
| 50 ons/kübik fit | 6.68 ons/galon (ABD) |
| 100 ons/kübik fit | 13.37 ons/galon (ABD) |
| 1000 ons/kübik fit | 133.68 ons/galon (ABD) |
ons/kübik fit'dan ons/galon (ABD)'ya Nasıl Dönüştürülür
1 ons/kübik fit = 0.133681 ons/galon (ABD)
1 ons/galon (ABD) = 7.48 ons/kübik fit
Örnek
15 ons/kübik fit'dan ons/galon (ABD)'ya Dönüştür:
15 ons/kübik fit = 15 × 0.133681 ons/galon (ABD) = 2.01 ons/galon (ABD)