desigram/litre'dan tane/galon (ABD)'ya Dönüştür
desigram/litre [dg/L]'i tane/galon (ABD) [grain/gallon (US)] birimine dönüştürmek için lütfen aşağıya değer girin
desigram/litre
Tanım: desigram/litre, Yoğunluk kategorisinde kullanılan bir ölçü birimidir. Dönüşüm amacıyla 1 desigram/litre, 0.1 kilogram/kübik metre değerine eşittir.
tane/galon (ABD)
Tanım: tane/galon (ABD), Yoğunluk kategorisinde kullanılan bir ölçü birimidir. Dönüşüm amacıyla 1 tane/galon (ABD), 0.017118061 kilogram/kübik metre değerine eşittir.
desigram/litre'dan tane/galon (ABD)'ya Dönüşüm Tablosu
| desigram/litre [dg/L] | tane/galon (ABD) [grain/gallon (US)] |
|---|---|
| 0.01 desigram/litre | 0.0584 tane/galon (ABD) |
| 0.10 desigram/litre | 0.5842 tane/galon (ABD) |
| 1 desigram/litre | 5.84 tane/galon (ABD) |
| 2 desigram/litre | 11.68 tane/galon (ABD) |
| 3 desigram/litre | 17.53 tane/galon (ABD) |
| 5 desigram/litre | 29.21 tane/galon (ABD) |
| 10 desigram/litre | 58.42 tane/galon (ABD) |
| 20 desigram/litre | 116.84 tane/galon (ABD) |
| 50 desigram/litre | 292.09 tane/galon (ABD) |
| 100 desigram/litre | 584.18 tane/galon (ABD) |
| 1000 desigram/litre | 5842 tane/galon (ABD) |
desigram/litre'dan tane/galon (ABD)'ya Nasıl Dönüştürülür
1 desigram/litre = 5.84 tane/galon (ABD)
1 tane/galon (ABD) = 0.171181 desigram/litre
Örnek
15 desigram/litre'dan tane/galon (ABD)'ya Dönüştür:
15 desigram/litre = 15 × 5.84 tane/galon (ABD) = 87.63 tane/galon (ABD)