Konwertuj z dyna centymetr na gram-siła milimetr

Podaj wartości poniżej, aby przekonwertować dyna centymetr [dyn*cm] na jednostkę gram-siła milimetr [millimeter]
dyna centymetr [dyn*cm]
gram-siła milimetr [millimeter]

dyna centymetr

Definicja: dyna centymetr jest jednostką miary w kategorii Moment obrotowy. Do celów przeliczeń 1 dyna centymetr odpowiada 1.0e-7 niuton metr.

gram-siła milimetr

Definicja: gram-siła milimetr jest jednostką miary w kategorii Moment obrotowy. Do celów przeliczeń 1 gram-siła milimetr odpowiada 9.80665e-6 niuton metr.

Tabela konwersji z dyna centymetr na gram-siła milimetr

dyna centymetr [dyn*cm] gram-siła milimetr [millimeter]
0.01 dyna centymetr 0.000102 gram-siła milimetr
0.10 dyna centymetr 0.001020 gram-siła milimetr
1 dyna centymetr 0.0102 gram-siła milimetr
2 dyna centymetr 0.0204 gram-siła milimetr
3 dyna centymetr 0.0306 gram-siła milimetr
5 dyna centymetr 0.0510 gram-siła milimetr
10 dyna centymetr 0.1020 gram-siła milimetr
20 dyna centymetr 0.2039 gram-siła milimetr
50 dyna centymetr 0.5099 gram-siła milimetr
100 dyna centymetr 1.02 gram-siła milimetr
1000 dyna centymetr 10.20 gram-siła milimetr

Jak konwertować z dyna centymetr na gram-siła milimetr

1 dyna centymetr = 0.010197 gram-siła milimetr

1 gram-siła milimetr = 98.07 dyna centymetr

Przykład

Konwertuj z 15 dyna centymetr na gram-siła milimetr:
15 dyna centymetr = 15 × 0.010197 gram-siła milimetr = 0.152957 gram-siła milimetr

Popularne konwersje jednostek Moment obrotowy

Logo Copyright @ 2026 - Cloudsphere Innovation Limited. All rights reserved.