Konverter pund-kraft tomme til newton millimeter

Vennligst oppgi verdier nedenfor for å konvertere pund-kraft tomme [lbf*in] til newton millimeter [N*mm]-enhet
pund-kraft tomme [lbf*in]
newton millimeter [N*mm]

pund-kraft tomme

Definisjon: pund-kraft tomme er en måleenhet i kategorien Dreioment. Ved omregning tilsvarer 1 pund-kraft tomme 0.1129848333 newton meter.

newton millimeter

Definisjon: newton millimeter er en måleenhet i kategorien Dreioment. Ved omregning tilsvarer 1 newton millimeter 0.001 newton meter.

pund-kraft tomme til newton millimeter konverteringstabell

pund-kraft tomme [lbf*in] newton millimeter [N*mm]
0.01 pund-kraft tomme 1.13 newton millimeter
0.10 pund-kraft tomme 11.30 newton millimeter
1 pund-kraft tomme 112.98 newton millimeter
2 pund-kraft tomme 225.97 newton millimeter
3 pund-kraft tomme 338.95 newton millimeter
5 pund-kraft tomme 564.92 newton millimeter
10 pund-kraft tomme 1130 newton millimeter
20 pund-kraft tomme 2260 newton millimeter
50 pund-kraft tomme 5649 newton millimeter
100 pund-kraft tomme 11298 newton millimeter
1000 pund-kraft tomme 112985 newton millimeter

Hvordan konvertere pund-kraft tomme til newton millimeter

1 pund-kraft tomme = 112.98 newton millimeter

1 newton millimeter = 0.008851 pund-kraft tomme

Eksempel

Konverter 15 pund-kraft tomme til newton millimeter:
15 pund-kraft tomme = 15 × 112.98 newton millimeter = 1695 newton millimeter

Populære Dreioment-enhetskonverteringer

Logo Copyright @ 2026 - Cloudsphere Innovation Limited. All rights reserved.