Konverter unse/kubikkfot til korn/gallon (US)

Vennligst oppgi verdier nedenfor for å konvertere unse/kubikkfot [oz/ft^3] til korn/gallon (US) [grain/gallon (US)]-enhet
unse/kubikkfot [oz/ft^3]
korn/gallon (US) [grain/gallon (US)]

unse/kubikkfot

Definisjon: unse/kubikkfot er en måleenhet i kategorien Tetthet. Ved omregning tilsvarer 1 unse/kubikkfot 1.0011539609 kilogram/kubikkmeter.

korn/gallon (US)

Definisjon: korn/gallon (US) er en måleenhet i kategorien Tetthet. Ved omregning tilsvarer 1 korn/gallon (US) 0.017118061 kilogram/kubikkmeter.

unse/kubikkfot til korn/gallon (US) konverteringstabell

unse/kubikkfot [oz/ft^3] korn/gallon (US) [grain/gallon (US)]
0.01 unse/kubikkfot 0.5849 korn/gallon (US)
0.10 unse/kubikkfot 5.85 korn/gallon (US)
1 unse/kubikkfot 58.49 korn/gallon (US)
2 unse/kubikkfot 116.97 korn/gallon (US)
3 unse/kubikkfot 175.46 korn/gallon (US)
5 unse/kubikkfot 292.43 korn/gallon (US)
10 unse/kubikkfot 584.85 korn/gallon (US)
20 unse/kubikkfot 1170 korn/gallon (US)
50 unse/kubikkfot 2924 korn/gallon (US)
100 unse/kubikkfot 5849 korn/gallon (US)
1000 unse/kubikkfot 58485 korn/gallon (US)

Hvordan konvertere unse/kubikkfot til korn/gallon (US)

1 unse/kubikkfot = 58.49 korn/gallon (US)

1 korn/gallon (US) = 0.017098 unse/kubikkfot

Eksempel

Konverter 15 unse/kubikkfot til korn/gallon (US):
15 unse/kubikkfot = 15 × 58.49 korn/gallon (US) = 877.28 korn/gallon (US)

Populære Tetthet-enhetskonverteringer

Logo Copyright @ 2026 - Cloudsphere Innovation Limited. All rights reserved.