Converteer kilogram/uur naar pond/minuut

Vul hieronder waarden in om kilogram/uur [kg/h] naar pond/minuut [lb/min] eenheid te converteren
kilogram/uur [kg/h]
pond/minuut [lb/min]

kilogram/uur

Definitie: kilogram/uur is een meeteenheid in de categorie Stroom - Massa. Voor omrekening is 1 kilogram/uur gelijk aan 0.0002777778 kilogram/seconde.

pond/minuut

Definitie: pond/minuut is een meeteenheid in de categorie Stroom - Massa. Voor omrekening is 1 pond/minuut gelijk aan 0.0075598728 kilogram/seconde.

kilogram/uur naar pond/minuut Conversietabel

kilogram/uur [kg/h] pond/minuut [lb/min]
0.01 kilogram/uur 0.000367 pond/minuut
0.10 kilogram/uur 0.003674 pond/minuut
1 kilogram/uur 0.0367 pond/minuut
2 kilogram/uur 0.0735 pond/minuut
3 kilogram/uur 0.1102 pond/minuut
5 kilogram/uur 0.1837 pond/minuut
10 kilogram/uur 0.3674 pond/minuut
20 kilogram/uur 0.7349 pond/minuut
50 kilogram/uur 1.84 pond/minuut
100 kilogram/uur 3.67 pond/minuut
1000 kilogram/uur 36.74 pond/minuut

Hoe kilogram/uur naar pond/minuut te converteren

1 kilogram/uur = 0.036744 pond/minuut

1 pond/minuut = 27.22 kilogram/uur

Voorbeeld

Converteer 15 kilogram/uur naar pond/minuut:
15 kilogram/uur = 15 × 0.036744 pond/minuut = 0.551156 pond/minuut

Populaire Stroom - Massa eenheidsconversies

Logo Copyright @ 2026 - Cloudsphere Innovation Limited. All rights reserved.