Converteer ons/gallon (VS) naar dekagram/liter

Vul hieronder waarden in om ons/gallon (VS) [ounce/gallon (US)] naar dekagram/liter [dag/L] eenheid te converteren
ons/gallon (VS) [ounce/gallon (US)]
dekagram/liter [dag/L]

ons/gallon (VS)

Definitie: ons/gallon (VS) is een meeteenheid in de categorie Dichtheid. Voor omrekening is 1 ons/gallon (VS) gelijk aan 7.4891517073 kilogram/kubieke meter.

dekagram/liter

Definitie: dekagram/liter is een meeteenheid in de categorie Dichtheid. Voor omrekening is 1 dekagram/liter gelijk aan 10 kilogram/kubieke meter.

ons/gallon (VS) naar dekagram/liter Conversietabel

ons/gallon (VS) [ounce/gallon (US)] dekagram/liter [dag/L]
0.01 ons/gallon (VS) 0.007489 dekagram/liter
0.10 ons/gallon (VS) 0.0749 dekagram/liter
1 ons/gallon (VS) 0.7489 dekagram/liter
2 ons/gallon (VS) 1.50 dekagram/liter
3 ons/gallon (VS) 2.25 dekagram/liter
5 ons/gallon (VS) 3.74 dekagram/liter
10 ons/gallon (VS) 7.49 dekagram/liter
20 ons/gallon (VS) 14.98 dekagram/liter
50 ons/gallon (VS) 37.45 dekagram/liter
100 ons/gallon (VS) 74.89 dekagram/liter
1000 ons/gallon (VS) 748.92 dekagram/liter

Hoe ons/gallon (VS) naar dekagram/liter te converteren

1 ons/gallon (VS) = 0.748915 dekagram/liter

1 dekagram/liter = 1.34 ons/gallon (VS)

Voorbeeld

Converteer 15 ons/gallon (VS) naar dekagram/liter:
15 ons/gallon (VS) = 15 × 0.748915 dekagram/liter = 11.23 dekagram/liter

Populaire Dichtheid eenheidsconversies

Converteer ons/gallon (VS) naar andere Dichtheid eenheden

Logo Copyright @ 2026 - Cloudsphere Innovation Limited. All rights reserved.