Конвертувати діна метр у ньютон метр

Будь ласка, введіть значення нижче, щоб конвертувати діна метр [dyn*m] в одиницю ньютон метр [N*m]
діна метр [dyn*m]
ньютон метр [N*m]

діна метр

Визначення: діна метр — одиниця вимірювання в категорії «Крутний момент». Для перетворення 1 діна метр дорівнює 1.0e-5 ньютон метр.

ньютон метр

Визначення: ньютон метр — одиниця вимірювання в категорії «Крутний момент», яка є опорною одиницею для перетворень у цій категорії.

Таблиця конвертації від діна метр до ньютон метр

діна метр [dyn*m] ньютон метр [N*m]
0.01 діна метр 0.000000 ньютон метр
0.10 діна метр 0.000001 ньютон метр
1 діна метр 0.000010 ньютон метр
2 діна метр 0.000020 ньютон метр
3 діна метр 0.000030 ньютон метр
5 діна метр 0.000050 ньютон метр
10 діна метр 0.000100 ньютон метр
20 діна метр 0.000200 ньютон метр
50 діна метр 0.000500 ньютон метр
100 діна метр 0.001000 ньютон метр
1000 діна метр 0.0100 ньютон метр

Як конвертувати діна метр у ньютон метр

1 діна метр = 0.000010 ньютон метр

1 ньютон метр = 100000 діна метр

Приклад

Конвертувати 15 діна метр у ньютон метр:
15 діна метр = 15 × 0.000010 ньютон метр = 0.000150 ньютон метр

Популярні конвертації одиниць Крутний момент

Logo Copyright @ 2026 - Cloudsphere Innovation Limited. All rights reserved.