Конвертувати грам/секунда у кілограм/хвилина

Будь ласка, введіть значення нижче, щоб конвертувати грам/секунда [g/s] в одиницю кілограм/хвилина [kg/min]
грам/секунда [g/s]
кілограм/хвилина [kg/min]

грам/секунда

Визначення: грам/секунда — одиниця вимірювання в категорії «Витрата - маса». Для перетворення 1 грам/секунда дорівнює 0.001 кілограм/секунда.

кілограм/хвилина

Визначення: кілограм/хвилина — одиниця вимірювання в категорії «Витрата - маса». Для перетворення 1 кілограм/хвилина дорівнює 0.0166666667 кілограм/секунда.

Таблиця конвертації від грам/секунда до кілограм/хвилина

грам/секунда [g/s] кілограм/хвилина [kg/min]
0.01 грам/секунда 0.000600 кілограм/хвилина
0.10 грам/секунда 0.006000 кілограм/хвилина
1 грам/секунда 0.0600 кілограм/хвилина
2 грам/секунда 0.1200 кілограм/хвилина
3 грам/секунда 0.1800 кілограм/хвилина
5 грам/секунда 0.3000 кілограм/хвилина
10 грам/секунда 0.6000 кілограм/хвилина
20 грам/секунда 1.20 кілограм/хвилина
50 грам/секунда 3.00 кілограм/хвилина
100 грам/секунда 6.00 кілограм/хвилина
1000 грам/секунда 60.00 кілограм/хвилина

Як конвертувати грам/секунда у кілограм/хвилина

1 грам/секунда = 0.060000 кілограм/хвилина

1 кілограм/хвилина = 16.67 грам/секунда

Приклад

Конвертувати 15 грам/секунда у кілограм/хвилина:
15 грам/секунда = 15 × 0.060000 кілограм/хвилина = 0.900000 кілограм/хвилина

Популярні конвертації одиниць Витрата - маса

Конвертувати грам/секунда в інші одиниці Витрата - маса

Logo Copyright @ 2026 - Cloudsphere Innovation Limited. All rights reserved.