Конвертувати фунт/кубічний фут у фунт/кв.дюйм/1000 футів
Будь ласка, введіть значення нижче, щоб конвертувати фунт/кубічний фут [lb/ft^3] в одиницю фунт/кв.дюйм/1000 футів [psi/1000 feet]
фунт/кубічний фут
Визначення: фунт/кубічний фут — одиниця вимірювання в категорії «Щільність». Для перетворення 1 фунт/кубічний фут дорівнює 16.018463374 кілограм/кубічний метр.
фунт/кв.дюйм/1000 футів
Визначення: фунт/кв.дюйм/1000 футів — одиниця вимірювання в категорії «Щільність». Для перетворення 1 фунт/кв.дюйм/1000 футів дорівнює 2.3066587258 кілограм/кубічний метр.
Таблиця конвертації від фунт/кубічний фут до фунт/кв.дюйм/1000 футів
| фунт/кубічний фут [lb/ft^3] | фунт/кв.дюйм/1000 футів [psi/1000 feet] |
|---|---|
| 0.01 фунт/кубічний фут | 0.0694 фунт/кв.дюйм/1000 футів |
| 0.10 фунт/кубічний фут | 0.6944 фунт/кв.дюйм/1000 футів |
| 1 фунт/кубічний фут | 6.94 фунт/кв.дюйм/1000 футів |
| 2 фунт/кубічний фут | 13.89 фунт/кв.дюйм/1000 футів |
| 3 фунт/кубічний фут | 20.83 фунт/кв.дюйм/1000 футів |
| 5 фунт/кубічний фут | 34.72 фунт/кв.дюйм/1000 футів |
| 10 фунт/кубічний фут | 69.44 фунт/кв.дюйм/1000 футів |
| 20 фунт/кубічний фут | 138.89 фунт/кв.дюйм/1000 футів |
| 50 фунт/кубічний фут | 347.22 фунт/кв.дюйм/1000 футів |
| 100 фунт/кубічний фут | 694.44 фунт/кв.дюйм/1000 футів |
| 1000 фунт/кубічний фут | 6944 фунт/кв.дюйм/1000 футів |
Як конвертувати фунт/кубічний фут у фунт/кв.дюйм/1000 футів
1 фунт/кубічний фут = 6.94 фунт/кв.дюйм/1000 футів
1 фунт/кв.дюйм/1000 футів = 0.144000 фунт/кубічний фут
Приклад
Конвертувати 15 фунт/кубічний фут у фунт/кв.дюйм/1000 футів:
15 фунт/кубічний фут = 15 × 6.94 фунт/кв.дюйм/1000 футів = 104.17 фунт/кв.дюйм/1000 футів