Конвертувати унція/кубічний дюйм у міліграм/кубічний міліметр

Будь ласка, введіть значення нижче, щоб конвертувати унція/кубічний дюйм [oz/in^3] в одиницю міліграм/кубічний міліметр [millimeter]
унція/кубічний дюйм [oz/in^3]
міліграм/кубічний міліметр [millimeter]

унція/кубічний дюйм

Визначення: унція/кубічний дюйм — одиниця вимірювання в категорії «Щільність». Для перетворення 1 унція/кубічний дюйм дорівнює 1729.9940443869 кілограм/кубічний метр.

міліграм/кубічний міліметр

Визначення: міліграм/кубічний міліметр — одиниця вимірювання в категорії «Щільність». Для перетворення 1 міліграм/кубічний міліметр дорівнює 1000 кілограм/кубічний метр.

Таблиця конвертації від унція/кубічний дюйм до міліграм/кубічний міліметр

унція/кубічний дюйм [oz/in^3] міліграм/кубічний міліметр [millimeter]
0.01 унція/кубічний дюйм 0.0173 міліграм/кубічний міліметр
0.10 унція/кубічний дюйм 0.1730 міліграм/кубічний міліметр
1 унція/кубічний дюйм 1.73 міліграм/кубічний міліметр
2 унція/кубічний дюйм 3.46 міліграм/кубічний міліметр
3 унція/кубічний дюйм 5.19 міліграм/кубічний міліметр
5 унція/кубічний дюйм 8.65 міліграм/кубічний міліметр
10 унція/кубічний дюйм 17.30 міліграм/кубічний міліметр
20 унція/кубічний дюйм 34.60 міліграм/кубічний міліметр
50 унція/кубічний дюйм 86.50 міліграм/кубічний міліметр
100 унція/кубічний дюйм 173.00 міліграм/кубічний міліметр
1000 унція/кубічний дюйм 1730 міліграм/кубічний міліметр

Як конвертувати унція/кубічний дюйм у міліграм/кубічний міліметр

1 унція/кубічний дюйм = 1.73 міліграм/кубічний міліметр

1 міліграм/кубічний міліметр = 0.578037 унція/кубічний дюйм

Приклад

Конвертувати 15 унція/кубічний дюйм у міліграм/кубічний міліметр:
15 унція/кубічний дюйм = 15 × 1.73 міліграм/кубічний міліметр = 25.95 міліграм/кубічний міліметр

Популярні конвертації одиниць Щільність

Конвертувати унція/кубічний дюйм в інші одиниці Щільність

Logo Copyright @ 2026 - Cloudsphere Innovation Limited. All rights reserved.