eksagram/saniye'dan pound/saniye'ya Dönüştür
eksagram/saniye [Eg/s]'i pound/saniye [lb/s] birimine dönüştürmek için lütfen aşağıya değer girin
eksagram/saniye
Tanım: eksagram/saniye, Akış - Kütle kategorisinde kullanılan bir ölçü birimidir. Dönüşüm amacıyla 1 eksagram/saniye, 1.0e15 kilogram/saniye değerine eşittir.
pound/saniye
Tanım: pound/saniye, Akış - Kütle kategorisinde kullanılan bir ölçü birimidir. Dönüşüm amacıyla 1 pound/saniye, 0.45359237 kilogram/saniye değerine eşittir.
eksagram/saniye'dan pound/saniye'ya Dönüşüm Tablosu
| eksagram/saniye [Eg/s] | pound/saniye [lb/s] |
|---|---|
| 0.01 eksagram/saniye | 22046226218488 pound/saniye |
| 0.10 eksagram/saniye | 220462262184878 pound/saniye |
| 1 eksagram/saniye | 2204622621848776 pound/saniye |
| 2 eksagram/saniye | 4409245243697552 pound/saniye |
| 3 eksagram/saniye | 6613867865546327 pound/saniye |
| 5 eksagram/saniye | 11023113109243878 pound/saniye |
| 10 eksagram/saniye | 22046226218487756 pound/saniye |
| 20 eksagram/saniye | 44092452436975512 pound/saniye |
| 50 eksagram/saniye | 110231131092438784 pound/saniye |
| 100 eksagram/saniye | 220462262184877568 pound/saniye |
| 1000 eksagram/saniye | 2204622621848775680 pound/saniye |
eksagram/saniye'dan pound/saniye'ya Nasıl Dönüştürülür
1 eksagram/saniye = 2204622621848776 pound/saniye
1 pound/saniye = 0.000000 eksagram/saniye
Örnek
15 eksagram/saniye'dan pound/saniye'ya Dönüştür:
15 eksagram/saniye = 15 × 2204622621848776 pound/saniye = 33069339327731636 pound/saniye