santimetre'dan watt-saniye'ya Dönüştür
santimetre [centimeter]'i watt-saniye [W*s] birimine dönüştürmek için lütfen aşağıya değer girin
santimetre
Tanım: santimetre, Enerji kategorisinde kullanılan bir ölçü birimidir. Dönüşüm amacıyla 1 santimetre, 0.0980665 joule değerine eşittir.
watt-saniye
Tanım: watt-saniye, Enerji kategorisinde kullanılan bir ölçü birimidir. Dönüşüm amacıyla 1 watt-saniye, 1 joule değerine eşittir.
santimetre'dan watt-saniye'ya Dönüşüm Tablosu
| santimetre [centimeter] | watt-saniye [W*s] |
|---|---|
| 0.01 santimetre | 0.000981 watt-saniye |
| 0.10 santimetre | 0.009807 watt-saniye |
| 1 santimetre | 0.0981 watt-saniye |
| 2 santimetre | 0.1961 watt-saniye |
| 3 santimetre | 0.2942 watt-saniye |
| 5 santimetre | 0.4903 watt-saniye |
| 10 santimetre | 0.9807 watt-saniye |
| 20 santimetre | 1.96 watt-saniye |
| 50 santimetre | 4.90 watt-saniye |
| 100 santimetre | 9.81 watt-saniye |
| 1000 santimetre | 98.07 watt-saniye |
santimetre'dan watt-saniye'ya Nasıl Dönüştürülür
1 santimetre = 0.098067 watt-saniye
1 watt-saniye = 10.20 santimetre
Örnek
15 santimetre'dan watt-saniye'ya Dönüştür:
15 santimetre = 15 × 0.098067 watt-saniye = 1.47 watt-saniye