Konwertuj z stopa wody (60°F) na funt-siła/cal kwadratowy

Podaj wartości poniżej, aby przekonwertować stopa wody (60°F) [ftAq] na jednostkę funt-siła/cal kwadratowy [inch]
stopa wody (60°F) [ftAq]
funt-siła/cal kwadratowy [inch]

stopa wody (60°F)

Definicja: stopa wody (60°F) jest jednostką miary w kategorii Ciśnienie. Do celów przeliczeń 1 stopa wody (60°F) odpowiada 2986.116 paskal.

funt-siła/cal kwadratowy

Definicja: funt-siła/cal kwadratowy jest jednostką miary w kategorii Ciśnienie. Do celów przeliczeń 1 funt-siła/cal kwadratowy odpowiada 6894.7572931783 paskal.

Tabela konwersji z stopa wody (60°F) na funt-siła/cal kwadratowy

stopa wody (60°F) [ftAq] funt-siła/cal kwadratowy [inch]
0.01 stopa wody (60°F) 0.004331 funt-siła/cal kwadratowy
0.10 stopa wody (60°F) 0.0433 funt-siła/cal kwadratowy
1 stopa wody (60°F) 0.4331 funt-siła/cal kwadratowy
2 stopa wody (60°F) 0.8662 funt-siła/cal kwadratowy
3 stopa wody (60°F) 1.30 funt-siła/cal kwadratowy
5 stopa wody (60°F) 2.17 funt-siła/cal kwadratowy
10 stopa wody (60°F) 4.33 funt-siła/cal kwadratowy
20 stopa wody (60°F) 8.66 funt-siła/cal kwadratowy
50 stopa wody (60°F) 21.65 funt-siła/cal kwadratowy
100 stopa wody (60°F) 43.31 funt-siła/cal kwadratowy
1000 stopa wody (60°F) 433.10 funt-siła/cal kwadratowy

Jak konwertować z stopa wody (60°F) na funt-siła/cal kwadratowy

1 stopa wody (60°F) = 0.433100 funt-siła/cal kwadratowy

1 funt-siła/cal kwadratowy = 2.31 stopa wody (60°F)

Przykład

Konwertuj z 15 stopa wody (60°F) na funt-siła/cal kwadratowy:
15 stopa wody (60°F) = 15 × 0.433100 funt-siła/cal kwadratowy = 6.50 funt-siła/cal kwadratowy

Popularne konwersje jednostek Ciśnienie

Konwertuj stopa wody (60°F) na inne jednostki kategorii Ciśnienie

Logo Copyright @ 2026 - Cloudsphere Innovation Limited. All rights reserved.