Konwertuj z funt/minuta na tona (krótka)/godzina

Podaj wartości poniżej, aby przekonwertować funt/minuta [lb/min] na jednostkę tona (krótka)/godzina [ton (US)/h]
funt/minuta [lb/min]
tona (krótka)/godzina [ton (US)/h]

funt/minuta

Definicja: funt/minuta jest jednostką miary w kategorii Przepływ - masa. Do celów przeliczeń 1 funt/minuta odpowiada 0.0075598728 kilogram/sekunda.

tona (krótka)/godzina

Definicja: tona (krótka)/godzina jest jednostką miary w kategorii Przepływ - masa. Do celów przeliczeń 1 tona (krótka)/godzina odpowiada 0.2519957611 kilogram/sekunda.

Tabela konwersji z funt/minuta na tona (krótka)/godzina

funt/minuta [lb/min] tona (krótka)/godzina [ton (US)/h]
0.01 funt/minuta 0.000300 tona (krótka)/godzina
0.10 funt/minuta 0.003000 tona (krótka)/godzina
1 funt/minuta 0.0300 tona (krótka)/godzina
2 funt/minuta 0.0600 tona (krótka)/godzina
3 funt/minuta 0.0900 tona (krótka)/godzina
5 funt/minuta 0.1500 tona (krótka)/godzina
10 funt/minuta 0.3000 tona (krótka)/godzina
20 funt/minuta 0.6000 tona (krótka)/godzina
50 funt/minuta 1.50 tona (krótka)/godzina
100 funt/minuta 3.00 tona (krótka)/godzina
1000 funt/minuta 30.00 tona (krótka)/godzina

Jak konwertować z funt/minuta na tona (krótka)/godzina

1 funt/minuta = 0.030000 tona (krótka)/godzina

1 tona (krótka)/godzina = 33.33 funt/minuta

Przykład

Konwertuj z 15 funt/minuta na tona (krótka)/godzina:
15 funt/minuta = 15 × 0.030000 tona (krótka)/godzina = 0.450000 tona (krótka)/godzina

Popularne konwersje jednostek Przepływ - masa

Logo Copyright @ 2026 - Cloudsphere Innovation Limited. All rights reserved.