Converteer centimeter naar dyne meter
Vul hieronder waarden in om centimeter [centimeter] naar dyne meter [dyn*m] eenheid te converteren
centimeter
Definitie: centimeter is een meeteenheid in de categorie Koppel. Voor omrekening is 1 centimeter gelijk aan 9.80665e-5 newton meter.
dyne meter
Definitie: dyne meter is een meeteenheid in de categorie Koppel. Voor omrekening is 1 dyne meter gelijk aan 1.0e-5 newton meter.
centimeter naar dyne meter Conversietabel
| centimeter [centimeter] | dyne meter [dyn*m] |
|---|---|
| 0.01 centimeter | 0.0981 dyne meter |
| 0.10 centimeter | 0.9807 dyne meter |
| 1 centimeter | 9.81 dyne meter |
| 2 centimeter | 19.61 dyne meter |
| 3 centimeter | 29.42 dyne meter |
| 5 centimeter | 49.03 dyne meter |
| 10 centimeter | 98.07 dyne meter |
| 20 centimeter | 196.13 dyne meter |
| 50 centimeter | 490.33 dyne meter |
| 100 centimeter | 980.66 dyne meter |
| 1000 centimeter | 9807 dyne meter |
Hoe centimeter naar dyne meter te converteren
1 centimeter = 9.81 dyne meter
1 dyne meter = 0.101972 centimeter
Voorbeeld
Converteer 15 centimeter naar dyne meter:
15 centimeter = 15 × 9.81 dyne meter = 147.10 dyne meter