Converteer dyne meter naar kilogram-kracht millimeter

Vul hieronder waarden in om dyne meter [dyn*m] naar kilogram-kracht millimeter [millimeter] eenheid te converteren
dyne meter [dyn*m]
kilogram-kracht millimeter [millimeter]

dyne meter

Definitie: dyne meter is een meeteenheid in de categorie Koppel. Voor omrekening is 1 dyne meter gelijk aan 1.0e-5 newton meter.

kilogram-kracht millimeter

Definitie: kilogram-kracht millimeter is een meeteenheid in de categorie Koppel. Voor omrekening is 1 kilogram-kracht millimeter gelijk aan 0.00980665 newton meter.

dyne meter naar kilogram-kracht millimeter Conversietabel

dyne meter [dyn*m] kilogram-kracht millimeter [millimeter]
0.01 dyne meter 0.000010 kilogram-kracht millimeter
0.10 dyne meter 0.000102 kilogram-kracht millimeter
1 dyne meter 0.001020 kilogram-kracht millimeter
2 dyne meter 0.002039 kilogram-kracht millimeter
3 dyne meter 0.003059 kilogram-kracht millimeter
5 dyne meter 0.005099 kilogram-kracht millimeter
10 dyne meter 0.0102 kilogram-kracht millimeter
20 dyne meter 0.0204 kilogram-kracht millimeter
50 dyne meter 0.0510 kilogram-kracht millimeter
100 dyne meter 0.1020 kilogram-kracht millimeter
1000 dyne meter 1.02 kilogram-kracht millimeter

Hoe dyne meter naar kilogram-kracht millimeter te converteren

1 dyne meter = 0.001020 kilogram-kracht millimeter

1 kilogram-kracht millimeter = 980.66 dyne meter

Voorbeeld

Converteer 15 dyne meter naar kilogram-kracht millimeter:
15 dyne meter = 15 × 0.001020 kilogram-kracht millimeter = 0.015296 kilogram-kracht millimeter

Populaire Koppel eenheidsconversies

Logo Copyright @ 2026 - Cloudsphere Innovation Limited. All rights reserved.