Converteer dyne/centimeter naar poundal/duim

Vul hieronder waarden in om dyne/centimeter [dyn/cm] naar poundal/duim [pdl/in] eenheid te converteren
dyne/centimeter [dyn/cm]
poundal/duim [pdl/in]

dyne/centimeter

Definitie: dyne/centimeter is een meeteenheid in de categorie Oppervlaktespanning. Voor omrekening is 1 dyne/centimeter gelijk aan 0.001 newton/meter.

poundal/duim

Definitie: poundal/duim is een meeteenheid in de categorie Oppervlaktespanning. Voor omrekening is 1 poundal/duim gelijk aan 5.443108491 newton/meter.

dyne/centimeter naar poundal/duim Conversietabel

dyne/centimeter [dyn/cm] poundal/duim [pdl/in]
0.01 dyne/centimeter 0.000002 poundal/duim
0.10 dyne/centimeter 0.000018 poundal/duim
1 dyne/centimeter 0.000184 poundal/duim
2 dyne/centimeter 0.000367 poundal/duim
3 dyne/centimeter 0.000551 poundal/duim
5 dyne/centimeter 0.000919 poundal/duim
10 dyne/centimeter 0.001837 poundal/duim
20 dyne/centimeter 0.003674 poundal/duim
50 dyne/centimeter 0.009186 poundal/duim
100 dyne/centimeter 0.0184 poundal/duim
1000 dyne/centimeter 0.1837 poundal/duim

Hoe dyne/centimeter naar poundal/duim te converteren

1 dyne/centimeter = 0.000184 poundal/duim

1 poundal/duim = 5443 dyne/centimeter

Voorbeeld

Converteer 15 dyne/centimeter naar poundal/duim:
15 dyne/centimeter = 15 × 0.000184 poundal/duim = 0.002756 poundal/duim

Populaire Oppervlaktespanning eenheidsconversies

Logo Copyright @ 2026 - Cloudsphere Innovation Limited. All rights reserved.