Converteer milligram/uur naar kilogram/uur

Vul hieronder waarden in om milligram/uur [mg/h] naar kilogram/uur [kg/h] eenheid te converteren
milligram/uur [mg/h]
kilogram/uur [kg/h]

milligram/uur

Definitie: milligram/uur is een meeteenheid in de categorie Stroom - Massa. Voor omrekening is 1 milligram/uur gelijk aan 2.7777777777778e-10 kilogram/seconde.

kilogram/uur

Definitie: kilogram/uur is een meeteenheid in de categorie Stroom - Massa. Voor omrekening is 1 kilogram/uur gelijk aan 0.0002777778 kilogram/seconde.

milligram/uur naar kilogram/uur Conversietabel

milligram/uur [mg/h] kilogram/uur [kg/h]
0.01 milligram/uur 0.000000 kilogram/uur
0.10 milligram/uur 0.000000 kilogram/uur
1 milligram/uur 0.000001 kilogram/uur
2 milligram/uur 0.000002 kilogram/uur
3 milligram/uur 0.000003 kilogram/uur
5 milligram/uur 0.000005 kilogram/uur
10 milligram/uur 0.000010 kilogram/uur
20 milligram/uur 0.000020 kilogram/uur
50 milligram/uur 0.000050 kilogram/uur
100 milligram/uur 0.000100 kilogram/uur
1000 milligram/uur 0.001000 kilogram/uur

Hoe milligram/uur naar kilogram/uur te converteren

1 milligram/uur = 0.000001 kilogram/uur

1 kilogram/uur = 1000000 milligram/uur

Voorbeeld

Converteer 15 milligram/uur naar kilogram/uur:
15 milligram/uur = 15 × 0.000001 kilogram/uur = 0.000015 kilogram/uur

Populaire Stroom - Massa eenheidsconversies

Logo Copyright @ 2026 - Cloudsphere Innovation Limited. All rights reserved.