Converteer milligram/dag naar dekagram/seconde
Vul hieronder waarden in om milligram/dag [mg/d] naar dekagram/seconde [dag/s] eenheid te converteren
milligram/dag
Definitie: milligram/dag is een meeteenheid in de categorie Stroom - Massa. Voor omrekening is 1 milligram/dag gelijk aan 1.1574074074074e-11 kilogram/seconde.
dekagram/seconde
Definitie: dekagram/seconde is een meeteenheid in de categorie Stroom - Massa. Voor omrekening is 1 dekagram/seconde gelijk aan 0.01 kilogram/seconde.
milligram/dag naar dekagram/seconde Conversietabel
| milligram/dag [mg/d] | dekagram/seconde [dag/s] |
|---|---|
| 0.01 milligram/dag | 0.000000 dekagram/seconde |
| 0.10 milligram/dag | 0.000000 dekagram/seconde |
| 1 milligram/dag | 0.000000 dekagram/seconde |
| 2 milligram/dag | 0.000000 dekagram/seconde |
| 3 milligram/dag | 0.000000 dekagram/seconde |
| 5 milligram/dag | 0.000000 dekagram/seconde |
| 10 milligram/dag | 0.000000 dekagram/seconde |
| 20 milligram/dag | 0.000000 dekagram/seconde |
| 50 milligram/dag | 0.000000 dekagram/seconde |
| 100 milligram/dag | 0.000000 dekagram/seconde |
| 1000 milligram/dag | 0.000001 dekagram/seconde |
Hoe milligram/dag naar dekagram/seconde te converteren
1 milligram/dag = 0.000000 dekagram/seconde
1 dekagram/seconde = 864000000 milligram/dag
Voorbeeld
Converteer 15 milligram/dag naar dekagram/seconde:
15 milligram/dag = 15 × 0.000000 dekagram/seconde = 0.000000 dekagram/seconde