Converteer megagram/seconde naar milligram/uur
Vul hieronder waarden in om megagram/seconde [Mg/s] naar milligram/uur [mg/h] eenheid te converteren
megagram/seconde
Definitie: megagram/seconde is een meeteenheid in de categorie Stroom - Massa. Voor omrekening is 1 megagram/seconde gelijk aan 1000 kilogram/seconde.
milligram/uur
Definitie: milligram/uur is een meeteenheid in de categorie Stroom - Massa. Voor omrekening is 1 milligram/uur gelijk aan 2.7777777777778e-10 kilogram/seconde.
megagram/seconde naar milligram/uur Conversietabel
| megagram/seconde [Mg/s] | milligram/uur [mg/h] |
|---|---|
| 0.01 megagram/seconde | 36000000000 milligram/uur |
| 0.10 megagram/seconde | 360000000000 milligram/uur |
| 1 megagram/seconde | 3600000000000 milligram/uur |
| 2 megagram/seconde | 7200000000000 milligram/uur |
| 3 megagram/seconde | 10800000000000 milligram/uur |
| 5 megagram/seconde | 18000000000000 milligram/uur |
| 10 megagram/seconde | 36000000000000 milligram/uur |
| 20 megagram/seconde | 71999999999999 milligram/uur |
| 50 megagram/seconde | 179999999999999 milligram/uur |
| 100 megagram/seconde | 359999999999997 milligram/uur |
| 1000 megagram/seconde | 3599999999999971 milligram/uur |
Hoe megagram/seconde naar milligram/uur te converteren
1 megagram/seconde = 3600000000000 milligram/uur
1 milligram/uur = 0.000000 megagram/seconde
Voorbeeld
Converteer 15 megagram/seconde naar milligram/uur:
15 megagram/seconde = 15 × 3600000000000 milligram/uur = 54000000000000 milligram/uur