Converteer gram-kracht meter naar paardenkracht (metriek) uur

Vul hieronder waarden in om gram-kracht meter [gf*m] naar paardenkracht (metriek) uur [hour] eenheid te converteren
gram-kracht meter [gf*m]
paardenkracht (metriek) uur [hour]

gram-kracht meter

Definitie: gram-kracht meter is een meeteenheid in de categorie Energie. Voor omrekening is 1 gram-kracht meter gelijk aan 0.00980665 joule.

paardenkracht (metriek) uur

Definitie: paardenkracht (metriek) uur is een meeteenheid in de categorie Energie. Voor omrekening is 1 paardenkracht (metriek) uur gelijk aan 2647795.5 joule.

gram-kracht meter naar paardenkracht (metriek) uur Conversietabel

gram-kracht meter [gf*m] paardenkracht (metriek) uur [hour]
0.01 gram-kracht meter 0.000000 paardenkracht (metriek) uur
0.10 gram-kracht meter 0.000000 paardenkracht (metriek) uur
1 gram-kracht meter 0.000000 paardenkracht (metriek) uur
2 gram-kracht meter 0.000000 paardenkracht (metriek) uur
3 gram-kracht meter 0.000000 paardenkracht (metriek) uur
5 gram-kracht meter 0.000000 paardenkracht (metriek) uur
10 gram-kracht meter 0.000000 paardenkracht (metriek) uur
20 gram-kracht meter 0.000000 paardenkracht (metriek) uur
50 gram-kracht meter 0.000000 paardenkracht (metriek) uur
100 gram-kracht meter 0.000000 paardenkracht (metriek) uur
1000 gram-kracht meter 0.000004 paardenkracht (metriek) uur

Hoe gram-kracht meter naar paardenkracht (metriek) uur te converteren

1 gram-kracht meter = 0.000000 paardenkracht (metriek) uur

1 paardenkracht (metriek) uur = 270000000 gram-kracht meter

Voorbeeld

Converteer 15 gram-kracht meter naar paardenkracht (metriek) uur:
15 gram-kracht meter = 15 × 0.000000 paardenkracht (metriek) uur = 0.000000 paardenkracht (metriek) uur

Converteer gram-kracht meter naar andere Energie eenheden

Logo Copyright @ 2026 - Cloudsphere Innovation Limited. All rights reserved.