Converteer pond/gallon (VK) naar graan/gallon (VS)
Vul hieronder waarden in om pond/gallon (VK) [pound/gallon (UK)] naar graan/gallon (VS) [grain/gallon (US)] eenheid te converteren
pond/gallon (VK)
Definitie: pond/gallon (VK) is een meeteenheid in de categorie Dichtheid. Voor omrekening is 1 pond/gallon (VK) gelijk aan 99.7763726631 kilogram/kubieke meter.
graan/gallon (VS)
Definitie: graan/gallon (VS) is een meeteenheid in de categorie Dichtheid. Voor omrekening is 1 graan/gallon (VS) gelijk aan 0.017118061 kilogram/kubieke meter.
pond/gallon (VK) naar graan/gallon (VS) Conversietabel
| pond/gallon (VK) [pound/gallon (UK)] | graan/gallon (VS) [grain/gallon (US)] |
|---|---|
| 0.01 pond/gallon (VK) | 58.29 graan/gallon (VS) |
| 0.10 pond/gallon (VK) | 582.87 graan/gallon (VS) |
| 1 pond/gallon (VK) | 5829 graan/gallon (VS) |
| 2 pond/gallon (VK) | 11657 graan/gallon (VS) |
| 3 pond/gallon (VK) | 17486 graan/gallon (VS) |
| 5 pond/gallon (VK) | 29144 graan/gallon (VS) |
| 10 pond/gallon (VK) | 58287 graan/gallon (VS) |
| 20 pond/gallon (VK) | 116574 graan/gallon (VS) |
| 50 pond/gallon (VK) | 291436 graan/gallon (VS) |
| 100 pond/gallon (VK) | 582872 graan/gallon (VS) |
| 1000 pond/gallon (VK) | 5828719 graan/gallon (VS) |
Hoe pond/gallon (VK) naar graan/gallon (VS) te converteren
1 pond/gallon (VK) = 5829 graan/gallon (VS)
1 graan/gallon (VS) = 0.000172 pond/gallon (VK)
Voorbeeld
Converteer 15 pond/gallon (VK) naar graan/gallon (VS):
15 pond/gallon (VK) = 15 × 5829 graan/gallon (VS) = 87431 graan/gallon (VS)