Converteer pond/kubieke yard naar ton (kort)/kubieke yard

Vul hieronder waarden in om pond/kubieke yard [lb/yd^3] naar ton (kort)/kubieke yard [yard] eenheid te converteren
pond/kubieke yard [lb/yd^3]
ton (kort)/kubieke yard [yard]

pond/kubieke yard

Definitie: pond/kubieke yard is een meeteenheid in de categorie Dichtheid. Voor omrekening is 1 pond/kubieke yard gelijk aan 0.5932764213 kilogram/kubieke meter.

ton (kort)/kubieke yard

Definitie: ton (kort)/kubieke yard is een meeteenheid in de categorie Dichtheid. Voor omrekening is 1 ton (kort)/kubieke yard gelijk aan 1186.552842515 kilogram/kubieke meter.

pond/kubieke yard naar ton (kort)/kubieke yard Conversietabel

pond/kubieke yard [lb/yd^3] ton (kort)/kubieke yard [yard]
0.01 pond/kubieke yard 0.000005 ton (kort)/kubieke yard
0.10 pond/kubieke yard 0.000050 ton (kort)/kubieke yard
1 pond/kubieke yard 0.000500 ton (kort)/kubieke yard
2 pond/kubieke yard 0.001000 ton (kort)/kubieke yard
3 pond/kubieke yard 0.001500 ton (kort)/kubieke yard
5 pond/kubieke yard 0.002500 ton (kort)/kubieke yard
10 pond/kubieke yard 0.005000 ton (kort)/kubieke yard
20 pond/kubieke yard 0.0100 ton (kort)/kubieke yard
50 pond/kubieke yard 0.0250 ton (kort)/kubieke yard
100 pond/kubieke yard 0.0500 ton (kort)/kubieke yard
1000 pond/kubieke yard 0.5000 ton (kort)/kubieke yard

Hoe pond/kubieke yard naar ton (kort)/kubieke yard te converteren

1 pond/kubieke yard = 0.000500 ton (kort)/kubieke yard

1 ton (kort)/kubieke yard = 2000 pond/kubieke yard

Voorbeeld

Converteer 15 pond/kubieke yard naar ton (kort)/kubieke yard:
15 pond/kubieke yard = 15 × 0.000500 ton (kort)/kubieke yard = 0.007500 ton (kort)/kubieke yard

Populaire Dichtheid eenheidsconversies

Converteer pond/kubieke yard naar andere Dichtheid eenheden

Logo Copyright @ 2026 - Cloudsphere Innovation Limited. All rights reserved.