Converteer dekagram/liter naar decigram/liter

Vul hieronder waarden in om dekagram/liter [dag/L] naar decigram/liter [dg/L] eenheid te converteren
dekagram/liter [dag/L]
decigram/liter [dg/L]

dekagram/liter

Definitie: dekagram/liter is een meeteenheid in de categorie Dichtheid. Voor omrekening is 1 dekagram/liter gelijk aan 10 kilogram/kubieke meter.

decigram/liter

Definitie: decigram/liter is een meeteenheid in de categorie Dichtheid. Voor omrekening is 1 decigram/liter gelijk aan 0.1 kilogram/kubieke meter.

dekagram/liter naar decigram/liter Conversietabel

dekagram/liter [dag/L] decigram/liter [dg/L]
0.01 dekagram/liter 1.00 decigram/liter
0.10 dekagram/liter 10.00 decigram/liter
1 dekagram/liter 100.00 decigram/liter
2 dekagram/liter 200.00 decigram/liter
3 dekagram/liter 300.00 decigram/liter
5 dekagram/liter 500.00 decigram/liter
10 dekagram/liter 1000 decigram/liter
20 dekagram/liter 2000 decigram/liter
50 dekagram/liter 5000 decigram/liter
100 dekagram/liter 10000 decigram/liter
1000 dekagram/liter 100000 decigram/liter

Hoe dekagram/liter naar decigram/liter te converteren

1 dekagram/liter = 100.00 decigram/liter

1 decigram/liter = 0.010000 dekagram/liter

Voorbeeld

Converteer 15 dekagram/liter naar decigram/liter:
15 dekagram/liter = 15 × 100.00 decigram/liter = 1500 decigram/liter

Populaire Dichtheid eenheidsconversies

Converteer dekagram/liter naar andere Dichtheid eenheden

Logo Copyright @ 2026 - Cloudsphere Innovation Limited. All rights reserved.